Teambuilding

Chcete sa odvďačiť svojim zamestnancom, motivovať ich a zlepšiť ich vzájomné vzťahy? Áno? Tak v tom prípade je pre Vás Questum ako stvorené. U nás totižto viete posilniť Váš pracovný kolektív ako nikde inde. Počas hrania spoznáte svojich kolegov aj z inej stránky a zistíte, ako vedia spolupracovať. Výborne sa zabavíte, potrápite svoje myslenie a budete si lámať hlavy nad rôznymi úlohami. Na hodinu sa ocitnete uzamknutí v miestnosti, v ktorej miestami pôjde o život. Ako Vám to pôjde? Kto bude vodca? Kto spanikári a kto naopak upokojí svojich kolegov? Myslíte si, že sa na svojich kolegov môžete spoľahnúť? Neváhajte a zistite to! Zarezervujte si svoj teambuilding v Questume hneď teraz! 

Vieme zabezpečiť teambuilding až pre 100 osôb počas jedného dňa. 

V prípade záujmu vieme počas Vášho teambuildingu zabezpečiť občerstvenie. 

Všetky firemné akcie riešime individuálne, preto nás neváhajte kontaktovať a vypracujeme Vám ponuku na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. 

Okrem spomínaných teambuildingov si môžete naše priestory rezervovať aj na iné príležitosti. Máte v blízkosti seba niekoho, kto oslavuje, kto práve úspešne ukončil štúdium alebo dosiahol akýkoľvek iný úspech? Ste to vy? Neváhajte a taktiež si u nás objednajte svoje vlastné dobrodružstvo, alebo ho proste darujte. U nás zažijete nezabudnuteľné narodeninové oslavy, neopakovateľné zážitky a mnoho iného. Ak si nie ste istý či aj Váš úspech je hodný oslavy práve u nás, neváhajte nás konktaktovať a my Vám s radosťou odpovieme, poradíme. 

Tešíme sa na Vás. 

Team Questum