Franšíza

Vaša Escape room od Questum-u

Navštívili ste veľa únikových hier a prepadli ste tejto forme zábavy? Chceli by ste vlastniť svoju vlastnú Escape room? Snívate o svojom vlastnom  podnikaní?  Ak ste odpovedali na všetky otázky kladne, potom je naša ponuka franchisingu vhodná práve pre Vás.

 

Franchising. Čo to vlastne je?

Franchising je overený marketingový systém, ktorý sa stretáva s úspechom v mnohých odboroch či krajinách po celom svete. Ide o formu spolupráce, kde poskytovateľ franchisingu ponúka prijímateľovi svoje skúsenosti a celkové „know-how“ v podnikaní alebo ponúkaní rôznych služieb či výroby. Za takejto pomoci si neskôr môžete otvoriť a spravovať svoju vlastnú firmu pod svojou značkou, alebo pod značkou poskytovateľa franchisingu. Takýmto spôsobom fungujú napríklad aj známe reťazce ako McDonald’s či Starbucks.

My, ako majitelia Questum-u – Escape room, sme sa tiež rozhodli, že sa staneme poskytovateľmi franchisingu a ponúkame práve naše znalosti a skúsenosti v podnikaní.

 

Čo ponúkame?

V rámci franchisingu ponúkame naše znalosti v oblasti  stavania Escape room-ov, teda únikových hier. Ponuka je vhodná pre tých, ktorí chcú začať svoje podnikanie, ale aj pre majiteľov už existujúcich únikových hier. Vieme vám rozšíriť vaše podnikanie a vypracujeme vám  Escape room "na kluč" ktorá bude populárna a zaujímavá pre vašich klientov. Vieme Vám poskytnúť už hotové scenáre hier, alebo vytvoriť úplne nové podľa Vašich požiadaviek.

Samozrejme, každému záujemcovi ponúkame individuálny prístup a dostatočný priestor, aby sme sa vedeli dohodnúť na optimálnej spolupráci pre obe strany.

 

Čo tým získate? Výhody tejto formy podnikania od Questum:

- práca v oblasti, ktorá má obrovský potenciál rozrastať sa

- spolupráca s firmou ktorá má dlhoročné  skúsenosti s únikovými hrami (viac než 10 rokov)

- relatívne nízka suma počiatočných investícií (od 10 000  EUR)

- krátka doba návratnosti investovaných finančných prostriedkov

- môžete podnikať pod značkou Questum, alebo pod vlastnou značkou

- hotové scenáre hier

- nízky mesačný poplatok pre poskytovateľa franchisingu (ponúkame však aj možnosti  spolupráce bez honoráru)

- zisk z podnikateľskej činnosti v prvých dňoch podnikania

 


Ochotne zodpovieme na všetky Vaše otázky. V prípade Vášho záujmu nás preto neváhajte kontaktovať na info@questum.sk.

Vždy je správny čas začať podnikať práve s nami.
 

Tím Questum.