Questum Escape Room
v Bratislave

Questum je zábavne centrum, kde si prídu na svoje milovníci dobrodružstva. Príďte a prežite s nami atmosféru, ktorú si budete pamätať. Vo všetkých našich únikových miestnostiach vládne napätie, ktoré Vám zaručene prinesie ten najlepší zážitok.

Escape room alebo úniková miestnosť je nová interaktívna hra pre skupinku ľudí. Počet hráčov sa mení na základe pravidiel danej hry, no základ je rovnaký, uniknúť. Musíte sa prelúskať rôznymi hádankami, prísť na zaujímavé spojitosti a nakoniec nájsť cestu von. Nesmiete však zabúdať, že hneď ako vstúpite sa Vám spúšťa časový limit, a teda v neposlednom rade, čas ide proti Vám. Stihnete sa dostať von v časovom limite?

U nás v Questume si môžete vybrať jeden zo 4 scenárov. Pôjdete do Leningradu a budete vyšetrovať zločin, ktorého stopy vedú k záhadnému bytu? Alebo namiesto toho budete pátrať po tajomstve slávneho fyzika Nikola Tesly? Okúsite aké to je bojovať o svoj vlastný život a myslíte si, že to zvládnete do hodiny? Máte pocit, že Vašim poslaním je pokúsiť sa prísť na to, čo sa stalo s istým etnografom? Vezmite svojich známych, priateľov, rodinu či kolegov a prežite s nimi neopakovateľný zážitok. Tak neváhajte a príďte k nám, do Questumu!

Miestnosti

Tesla
Tesla
Tesla
Tesla